Misyonumuz & Vizyonumuz | Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
×

Hekiminize Danışın!

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hekimleri, göndermiş olduğunuz mesajları incleyerek en kısa zamanda size belirtmiş olduğunuz iletişim kanalı ile geri bildirim yapacaktır.

FORGOT YOUR DETAILS?

Misyonumuz & Vizyonumuz

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bulunduğu bölge toplumunu ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek,
sağlıklı ağız ve dişlere sahip toplum oluşturma yolunda katkı sağlamak amaçlamaktadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyon
• Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve insanların dental sağlığının gelişimine katkı sağlamak amacıyla;
• Koruyucu ve iyileştirici  dental sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
• Dental sağlık alanındaki akademik ve bilimsel çalışmaları takip ederek, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaları bünyesinde bulundurmak, geliştirilmesini desteklemek,
• Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık çalışanları yetiştirmektir.
• Bütün bunlar göz önüne alınarak  Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin hedefi ileriki yıllarda minimum düzeyde diş problemi olan bir toplumun oluşmasına katkı sağlamaktır.
Vizyon
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye'ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen dental kliniklerden biri olmayı hedeflemektedir.
Tıbbi Hizmet
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin amacı; bireylerin dental sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, grubun her noktasından, belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sağlıklı bir dental yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışmakta, kendi ekibini, tıbbi hizmet çıtasını sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak kendi ekibine ve hastalarına gerekli eğitimleri vermektedir. 
Hasta Memnuniyeti
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sağlık konusunda hastaları için çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Kurumdan hizmet almayı seçen kişilerin Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm dental sağlık hizmetlerine grup içinde ulaşabilmesini amaçlamaktadır. Hizmet sunarken, çözüm önerileri hastaların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlamasını hedeflemektedir.  
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde, hizmet alan kişilerin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır.
Ekip, Altyapı ve Dental Teknoloji
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamı sağlamayı hedeflemektedir. 
İleri altyapı olanaklarıyla çalışabilmeyi, teknolojideki gelişmeleri izleyerek hizmetlerimizin verimliliğini artırmayı ve kendini geliştirmeyi amaçlamaktadır.
Uygulamalar
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Türkiye'de ve dünyada dental sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi; uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları Türkiye'ye getirmeyi, dental sağlığın gelişimine katkıda bulunabilmeyi, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi hedeflemektedir.
Bu hedefini gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarını sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere dental sağlık bilimleri alanında kendi içinde eğitim bölümü oluşturmuş bir kurum olarak çabalamaktadır.
Bilgi, deneyim ve olanaklarıyla, topluma daha iyi dental sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikaları sistemlerinin oluşturulması sürecinde Türkiye'nin hizmetinde olmaya çalışmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 22:00
Hafta Sonu: 09:00 - 17:00

E-Posta Aboneliği

Güncel Yazılar

HEPSİNİ GÖR
YUKARI