Hakkımızda | Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
×

Hekiminize Danışın!

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hekimleri, göndermiş olduğunuz mesajları incleyerek en kısa zamanda size belirtmiş olduğunuz iletişim kanalı ile geri bildirim yapacaktır.

FORGOT YOUR DETAILS?

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında kurumsal bilgilere erişebilir, alt sayfalardaki farklı içerik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hakkımızda

Hakkımızda

İnsan sağlığında kalite ilkesini prensip edinen Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2013 yılında Ankara, Etmimesgut ilçesi Ulubatlı Hasan sokak üzerinde kurulmuş olup 1000.m2'lik kapalı modern hizmet alanı, ileri teknoloji imkanları, uzman kadrosu, kusursuz hizmet anlayışı ile uluslararası kalite standartlarındaki etik ilkeler ve hasta memnuniyeti ölçü alınarak kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurumumuzda çalışan tüm personellerin bilgileri sürekli güncellenmekte olup gerek il dışından, gerekse yurt dışından gelen tüm hastalarımızın tedavi süreleri boyunca " konaklama, transfer, röntgen, cerrahi operasyon vb." tüm giderlerini kurumumuz, uzman hekimlerimiz ve personellerimiz tarafından titizlikle karşılanmaktadır.

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz, zamanında, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek olan ilkemizle,

Mükemmeliyet odaklı, tercih edilen, güvenilir, kurumsal ve saygın, yeni teknolojiler kullanan, tıbbi ahlak kurallarına uyan, farklılığını hissettirebilen, hasta ve hasta yakınlarına saygılı olan vizyonumuzla;

Halkımızın ve hastalarımızın değerlerine sadık kalacaktır.

Çünkü, Sağlığınız bizim için esastır.

Yeni nesil diş hekimliğini kendi değerleriyle birleştirerek uygulamalarını kişiye özel çözümlerle ortaya koymayı hedeflemiştir.

Hizmet Tanımı

Çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, pedodonti (çocuk dişleri), kanal tedavisi, diş eti hastalıkları gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bunun yanında uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır.

Randevu Formu

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 22:00
Hafta Sonu: 09:00 - 17:00

E-Posta Aboneliği

Güncel Yazılar

HEPSİNİ GÖR
YUKARI