Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği | Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
×

Hekiminize Danışın!

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hekimleri, göndermiş olduğunuz mesajları incleyerek en kısa zamanda size belirtmiş olduğunuz iletişim kanalı ile geri bildirim yapacaktır.

FORGOT YOUR DETAILS?

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında kurumsal bilgilere erişebilir, alt sayfalardaki farklı içerik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Etimesgut Şubesi

Etimesgut Şubemiz

Alper Başak tarafından kurulan Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir.

Estetik Diş Hekimliği, İmplant, Ağız-Diş-Çene Cerrahisi, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı ve Protez alanlarında hizmet veren polikliniğimiz, bünyesinde barındırdığı uzman hekim kadrosu ve tecrübeli personeli ile tedavi sürecini kolaylaştırıp sizlere sağlık ve kalite açısından ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, doğru teşhis ve tedavi yöntemini, en iyi teknik alt yapı, kaliteli uzman hekim kadrosu ile harmanlayıp; müşteri memnuniyetini hizmet kalitesiyle birleştirerek sizlere sunar.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 22:00
Hafta Sonu: 09:00 - 17:00

E-Posta Aboneliği

Güncel Yazılar

HEPSİNİ GÖR
YUKARI